Mail hosting

T-NET mail hosting umožní přístup k emailům v reálném čase.
Umíme propojit Vaše mailovací zařízení tak, že např. v kanceláři přijmete a přečtete e-mail, doma na jiném počítači je již tento e-mail označen jako přečtený. Odpovíte na něj z domova a později i v mobilním telefonu můžete v odchozích zprávách dohledat odpověď, která byla vytvořena na domácím počítači a pokud se Vám mobilní telefon vybije, tak můžete odkudkoliv číst, odesílat nebo dohledávat odeslané zprávy ve webovém klientovi.

Poskytneme Vám plný přístup k Vaší mailove doméně, kde si můžete libovolně vytvářet uživatelské schránky, nastavovat aliasy, doménové koše nebo hesla ke schránkám.

Je jedno kolik máte schránek, počítá se pouze obsazené místo na disku. Můžete průběžně sledovat obsazenost schranek, nebo celkové obsazení v doméně.

Náš mail hosting podporuje filtry prováděné na straně serveru, takže můžete nechat automaticky třídit Vaši poštu do přihrádek, přeposílat si upozornění na zprávy, nebo označit spamové zásilky.

Používáme pokročilé metody rozpoznání spamu a minimalizovali jsme nevyžádané zprávy takovým způsobem, že pro Vás jiz spam nebude obtěžujícím problémem.

V případě, že máte zájem o naše služby, nebo v případě, že potřebujete nějaké informace, zašlete nám svůj dotaz pomocí kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.